אלדד אביגד

, ,

מסכת ליפטינג זהב
LIFTING GOLD MASK

160.00280.00

שם :

LIFTING GOLD MASK

מרכיבים פעילים :

HEXA PEPTIDE, HYALURONIC ACID, DMAE

הסבר:

מסכת לחות עוצמתית העושה ליפטינג ושיפור מהיר בקמטי הפנים. החומצה ההילוארונית נאנו הייחודית – עם גודל פי 100 יותר קטן מגודל נקבובית בעור – בעזרת יכולת זו היא מחדירה עמוקות לעור חומרי לחות וחומרים פעילים כגון :

DMAE – תרכובת אורגנית אשר תפקידה לחזק ול"קרב" מחדש קשרי קולוגן ( עם הגיל קשרי קולגן מתרחקים אחד מהשני וגורמים לקמטים ועור נפול) על ידי החזרה שלהם וקירוב נותר אפקט ליפטינג.

HEXA PEPTIDE – מדובר בפפטיד אשר פועל בדומה לבוטוקס, כלומר הוא משחרר שרירים ובכך מפחית קמטים ועושה אפקט מתיחה, וגם אם שרירים רפויים מאפשרים החדרה עמוקה יותר של חומרים פעילים לעור אשר יחליקו גם קמטים עמוקים יותר.

כל האפקטים האלה הם גוברים עם שימוש מתמיד במסכה. היא  גם מדהימה לפני אירוע וגם בשימוש יום יומי.

שימוש:

יש לשים על עור נקי, בוקר או ערב או לפני אירוע שרוצים להיראות מיידית יפים! אחרי שמורחים אותה יש להמתין 10-25 דקות ולתת לחומרים לחדור , לאחר מכן אפשר לשטוף את הפנים או לנגב עם המגבון מה שלא נספג. ניתן לשים שכבה דקה ממנה ולאחר מכן לשים איפור- הוא ייתפס יותר טוב וישמר לאורך היום.

INGRIDIENTS:

Water, Methyl gluceth- 20 ,Urea, Propylene glycol, Allantoin , Nano hyaluronic acid, DMAE, Hexa peptide, Pentylene glycol, Carbomer, TEA, Mica, Dimethicone, Phenoxyethanol

נפח

30 מ"ל, 60 מ"ל

× לצ'אט ב - WhatsApp
דילוג לתוכן